Droopler (8.x-2.0-rc1) - en to ht translation catalogue (37 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Description
ht: Deskripsyon

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Search
ht: Chèche

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Icon
ht: Ikon

en: Updated
ht: A jou

en: Picture
ht: Foto

en: All
ht: Tout

en: Page title
ht: Tit paj

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Your message has been sent.
ht: Mesaj ou a ale

en: Changed
ht: Chanje

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Apply
ht: Aplike

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Administrator
ht: Administratè

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Your virtual face or picture.
ht: Yon vizaj vityel oubyen foto

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ht: Itileze tag yo pou groupe atik ki sanble pou mete yo nan menm kategori.

en: Asc
ht: Mont

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite
