Droopler (8.x-2.0-rc1) - en to kk translation catalogue (53 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: enabled
kk: қосулы

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Categories
kk: Категория

en: Download
kk: Жүктеу

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Number
kk: Саны

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Update
kk: Жанарту

en: Menu
kk: Мәзір

en: mail
kk: пошта

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: n/a
kk: жоқ

en: Picture
kk: Сүрет

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Items
kk: Элементтер

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Forum
kk: Форум

en: Background color
kk: Фон түсі

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Blog
kk: Блогі

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Front page
kk: Басты бет

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: File download
kk: Қотарған файл

en: Personal contact form
kk: Персоналды контакт формасы
