Droopler (8.x-2.0-rc1) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Categories
mk: Категории

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: Details
mk: Детали

en: File download
mk: Симнување датотеки

en: - All -
mk: - Сите -
