Droopler (8.x-2.0-rc2) - en to eo translation catalogue (71 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Description
eo: Priskribo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Download
eo: Elŝutu

en: File
eo: Dosiero

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Menu
eo: Menuo

en: mail
eo: poŝto

en: ID
eo: Identigilo

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Picture
eo: Bildo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Items
eo: Eroj

en: Details
eo: Detaloj

en: Desc
eo: malkreske

en: Forum
eo: Forumo

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Blog
eo: Blogo

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Banner
eo: Rubando

en: Filters
eo: Filtroj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Full
eo: Kompleta

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: image
eo: bildo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: medium
eo: meza

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Apply
eo: Apliku

en: small
eo: malgranda

en: large
eo: granda

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Subtitle
eo: Subtitolo

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: File download
eo: Dosiera elŝuto

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Personal contact form
eo: Persona kontakta formularo

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
