Droopler (8.x-2.0-rc2) - en to lt translation catalogue (134 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: enabled
lt: įjungta

en: E-mail
lt: El. paštas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: created
lt: sukurta

en: File
lt: Failas

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Number
lt: Skaičius

en: - None -
lt: - Joks -

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Icon
lt: Piktograma

en: Menu
lt: Meniu

en: mail
lt: el. paštas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: name
lt: vardas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: n/a
lt: n/d

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Mail
lt: Paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: All
lt: Visi

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Items
lt: Elementai

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Details
lt: Išsamiai

en: Forum
lt: Forumas

en: Loop
lt: Ciklas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: User login
lt: Nariams

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Filters
lt: Filtrai

en: Close
lt: Uždaryti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Product
lt: Prekė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Products
lt: Prekės

en: New
lt: Naujas

en: image
lt: paveikslėlis

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: medium
lt: vidutinis

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: small
lt: mažas

en: large
lt: didelis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Form
lt: Forma

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Tags:
lt: Žymės:

en: Next »
lt: Toliau »

en: File download
lt: Failų atsisiuntimas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Cover
lt: Viršelis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: - All -
lt: - Visos -

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Personal contact form
lt: Asmeninė kontaktų forma

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Long text
lt: Ilgas tekstas

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: {current} of {total}
lt: {current} iš {total}

en: « Prev
lt: « Atgal

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Learn more
lt: Sužinoti daugiau

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Enter your name
lt: Įveskite vardą

en: Wide
lt: Platus

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: By @author @time ago
lt: @author prieš @time

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Website feedback
lt: Svetainės atsiliepimai

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: Max 1300x1300
lt: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lt: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lt: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lt: Maks. 650x650

en: Narrow
lt: Siauras

en: Side by side
lt: Šalia

en: Media item
lt: Medijos elementas
