Droopler (8.x-2.0) - en to br translation catalogue (17 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: Menu
br: Lañser

en: Picture
br: Skeudenn

en: Mail
br: Postel

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Front page
br: Pajenn degemer

en: Editor
br: Embanner

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: Administrator
br: Melestrer

en: Personal contact form
br: Furmskrid daremprediñ personel
