Droopler (8.x-2.1-rc1) - en to bg translation catalogue (79 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: enabled
bg: включено

en: E-mail
bg: Е-поща

en: disabled
bg: деактивиран

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Categories
bg: Категории

en: Download
bg: Свали

en: view
bg: преглед

en: File
bg: Файл

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Number
bg: Число

en: - None -
bg: - Не -

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Summary
bg: Обзор

en: Update
bg: Промени

en: Menu
bg: Меню

en: Teaser
bg: Резюме

en: mail
bg: поща

en: Updated
bg: Обновено

en: Total
bg: Общо

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Picture
bg: Изображение

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Bottom
bg: Дъно

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Items
bg: Новини

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Details
bg: Детайли

en: Price
bg: Цена

en: State
bg: Статус

en: Forum
bg: Форум

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Blog
bg: Блог

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Filters
bg: Филтри

en: Hidden
bg: Скрит

en: Front page
bg: Начална страница

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: Right
bg: Дясно

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Cart
bg: Количка

en: Product
bg: Продукт

en: Products
bg: Продукти

en: Orders
bg: Поръчки

en: image
bg: изображение

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: Language code
bg: Код на език

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: File download
bg: Сваляне на файл

en: Personal contact form
bg: Лична форма за връзка

en: Long text
bg: Текстова област
