Droopler (8.x-2.1-rc1) - en to eu translation catalogue (117 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: enabled
eu: gaituta

en: E-mail
eu: E-posta

en: Item
eu: Elementua

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Download
eu: Deskargatu

en: view
eu: ikusi

en: unpublished
eu: argitaratu gabea

en: File
eu: Fitxategi

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Number
eu: Zenbakia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: categories
eu: kategoriak

en: Help
eu: Laguntza

en: Summary
eu: Laburpena

en: Update
eu: Eguneratu

en: Menu
eu: Menua

en: Teaser
eu: Laburpena

en: mail
eu: posta

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: name
eu: izena

en: ID
eu: IDa

en: Attachment
eu: Eranskina

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Picture
eu: Irudia

en: Mail
eu: Posta

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Number of columns
eu: Zutaberen zenbakia

en: All
eu: Guztiak

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Bottom
eu: Behean

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Items
eu: Elementuak

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Details
eu: Xehetasunak

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Forum
eu: Foroa

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Blog
eu: Bloga

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Close
eu: Itxi

en: Full
eu: Osoa

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Document
eu: Dokumentua

en: New
eu: Berriak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: image
eu: irudia

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: medium
eu: tartekoa

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Form
eu: Formularioa

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Tags:
eu: Etiketak:

en: File download
eu: Fitxategia jaitsi

en: Button text
eu: Testu botoia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Installed %module module.
eu: %module modulua instalatu da.

en: Personal contact form
eu: Kontaktatzeko formulario pertsonala

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Long text
eu: Testu luzea

en: Creating content
eu: Edukia sortzen

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Text Formats
eu: Testu formatuak

en: Asc
eu: Goraka

en: Wide
eu: Zabal

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: Narrow
eu: Estu
