Droopler (8.x-2.1-rc1) - en to km translation catalogue (81 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Item
km: ធាតុ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Tags
km: ស្លាក

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Download
km: ទាញយក

en: view
km: មើល​

en: File
km: ឯកសារ

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Number
km: លេខ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: mail
km: សំបុត្រ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: n/a
km: គ្មាន

en: Picture
km: រូបភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Last post
km: ការ​ប្រកាស​ចុង​ក្រោយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Bottom
km: បាត

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Items
km: ធាតុ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Forum
km: វេទិកា

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Filters
km: តម្រង

en: Close
km: បិទ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។

en: image
km: រូបភាព

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: File download
km: ការ​ទាញ​យក​ឯកសារ

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Installed %module module.
km: បាន​ដំឡើង​​ម៉ូឌុល %module ។

en: Personal contact form
km: ​​សំណុំ​បែប​បទ​​​ទំនាក់​ទំនង​ផ្ទាល់​ខ្លួន​

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Long text
km: អត្ថបទ​វែង

en: No defined styles
km: គ្មាន​រចនាប័ទ្ម​ដែល​បាន​កំណត់

en: Creating content
km: បង្កើត​មាតិកា

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Text Formats
km: ទ្រង់ទ្រាយ​អត្ថបទ
