Droopler (8.x-2.1-rc1) - en to oc translation catalogue (114 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: enabled
oc: activat

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Item
oc: Element

en: disabled
oc: desactivat

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Quantity
oc: Quantitat

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Categories
oc: Categorias

en: Download
oc: Telecargament

en: view
oc: veire

en: File
oc: Fichièr

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Number
oc: Nombre

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Summary
oc: Resumit

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Menu
oc: Menú

en: Teaser
oc: Acròcha

en: mail
oc: corrièr electronic

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: name
oc: nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: n/a
oc: n/d

en: Picture
oc: Imatge

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: Number of columns
oc: Nombre de colomnas

en: All
oc: Tot

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Bottom
oc: Bas

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Items
oc: Elements

en: Media
oc: Mèdia

en: Details
oc: Detalhs

en: State
oc: Estat

en: Loop
oc: Bocla

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Banner
oc: Bandièra

en: Filters
oc: Filtres

en: Close
oc: Tampar

en: Sort by
oc: Triar per

en: Full
oc: Complet

en: Hidden
oc: Amagat

en: Token
oc: Geton (token)

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: Controls
oc: Contraròtles

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: Cart
oc: Carta

en: Product
oc: Produit

en: Changed
oc: Modificat

en: New
oc: Novèl

en: image
oc: imatge

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Tabs
oc: Onglets

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Apply
oc: Aplicar

en: small
oc: pichon

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Form
oc: Formulari

en: Subtitle
oc: Sostítol

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Columns
oc: Colomnas

en: Offset
oc: Decalatge

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: File download
oc: Telecargament

en: Button text
oc: Tèxte del boton

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Background image
oc: Imatge de rèireplan

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Installed %module module.
oc: Lo modul %module es estat installat.

en: Personal contact form
oc: Formulari de contacte personal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Long text
oc: Tèxte long

en: No defined styles
oc: I a pas cap d'estils definits

en: Creating content
oc: Creacion de contengut

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte

en: Master
oc: Maître
