Droopler (8.x-2.1-rc1) - en to pl translation catalogue (184 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: enabled
pl: włączone

en: Item
pl: Element

en: disabled
pl: wyłączone

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Quantity
pl: Ilość

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Support
pl: Wsparcie

en: Categories
pl: Kategorie

en: Download
pl: Pobierz

en: view
pl: przeglądaj

en: unpublished
pl: nieopublikowane

en: created
pl: utworzono

en: File
pl: Plik

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Number
pl: Liczba

en: - None -
pl: - Brak -

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: categories
pl: kategorie

en: Help
pl: Pomoc

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Icon
pl: Ikona

en: Teaser
pl: Skrót

en: mail
pl: e-mail

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: name
pl: nazwa

en: Display mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Total
pl: Razem

en: Attachment
pl: Załącznik

en: n/a
pl: n.d.

en: Picture
pl: Obraz

en: Mail
pl: Poczta

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: Number of columns
pl: Liczba kolumn

en: All
pl: Wszystko

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Gallery
pl: Galeria

en: Items
pl: Elementy

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Details
pl: Szczegóły

en: Price
pl: Cena

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Loop
pl: Pętla

en: Background color
pl: Kolor tła

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Counter
pl: Licznik

en: Banner
pl: Baner

en: Filters
pl: Filtry

en: Close
pl: Zamknij

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Full
pl: Pełny

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Token
pl: Wzorzec

en: Manual
pl: Ręczne

en: Front page
pl: Strona główna

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Reference
pl: Referencja

en: Video
pl: Wideo

en: Carousel
pl: Karuzela

en: Cart
pl: Koszyk

en: Product
pl: Produkt

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Products
pl: Produkty

en: Orders
pl: Zamówienia

en: Document
pl: Dokument

en: New
pl: Nowy

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: image
pl: obrazek

en: Facets
pl: Fasety

en: Player settings
pl: Ustawienia odtwarzacza

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: medium
pl: średni

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: small
pl: mała

en: large
pl: duża

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Form
pl: Formularz

en: Editor
pl: Edytor

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Language code
pl: Kod języka

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Show all
pl: Pokaż wszystko

en: Columns
pl: Kolumny

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Tags:
pl: Tagi:

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Next »
pl: Następne »

en: File download
pl: Pobieranie pliku

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Video settings
pl: Ustawienia wideo

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Sort options
pl: Opcje sortowania

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Payment Method
pl: Metoda płatności

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Installed %module module.
pl: Zainstalowano moduł %module.

en: Personal contact form
pl: Osobisty formularz kontaktowy

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Show more
pl: Pokaż więcej

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Long text
pl: Długi tekst

en: No defined styles
pl: Nie zdefiniowano styli

en: Creating content
pl: Tworzenie zawartości

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
pl: Używaj tagów do grupowania artykułów podobnych tematycznie w kategorie.

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Select any filter and click on Apply to see results
pl: Wybierz dowolny filtr i naciśnij Zastosuj, żeby zobaczyć wyniki.

en: Block field
pl: Pole bloku

en: Payment instructions
pl: Instrukcje płatności

en: {current} of {total}
pl: {current} z {total}

en: « Prev
pl: « Poprzednie

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Order number
pl: Numer zamówienia

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów

en: Asc
pl: Rosnąco

en: You have not placed any orders with us yet.
pl: Nie złożyłeś jeszcze żadnego zamówienia u nas.

en: Master
pl: Główny

en: Create your account
pl: Utwór swoje konto użytkownika

en: Counters
pl: Liczniki

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji

en: Wide
pl: Szeroki

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Link format settings
pl: Ustawienia formatu odnośnika

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnego typu treści. Aby utworzyć nowy typ treści przejdź do <a href="@create_content">tego formularza</a>.

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki

en: Site header
pl: Nagłówek strony

en: Muted
pl: Wyciszone

en: Page @items.current
pl: Strona @items.current

en: By @author @time ago
pl: Przez @author @time temu

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Website feedback
pl: Informacja zwrotna na temat strony.

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: Max 1300x1300
pl: Maksimum 1300x1300

en: Max 2600x2600
pl: Maksimum 2600x2600

en: Max 325x325
pl: Maksimum 325x325

en: Max 650x650
pl: Maksimum 650x650

en: Narrow
pl: Wąskie

en: Media item
pl: Element mediów
