Droopler (8.x-2.1-rc1) - en to th translation catalogue (75 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: E-mail
th: อีเมล

en: Item
th: รายการ

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Quantity
th: จำนวน

en: On
th: เปิด

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: File
th: ไฟล์

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Menu
th: เมนู

en: mail
th: อีเมล

en: Total
th: ทั้งหมด

en: ID
th: ไอดี

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Last post
th: กระทู้ล่าสุด

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Off
th: ปิด

en: Items
th: จำนวน

en: Media
th: สื่อ

en: Details
th: รายละเอียด

en: Price
th: ราคา

en: State
th: รัฐ

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Blog
th: บล็อก

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Close
th: ปิด

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Front page
th: หน้าแรก

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: Your message has been sent.
th: ข้อความของคุณถูกส่งเรียบร้อยแล้ว

en: Video
th: วีดีโอ

en: Cart
th: ตะกร้า

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Products
th: รูปสินค้า

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: image
th: รูปภาพ

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Editor
th: แก้ไข

en: Subtitle
th: คำบรรยาย

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: Show all
th: แสดงทุกข้อ

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: File download
th: วิธีการดาวน์โหลด

en: Payment Method
th: วิธีการชําระเงิน

en: Installed %module module.
th: %module ติดตั้งแล้ว

en: Personal contact form
th: อนุญาตให้มีการติดต่อส่วนตัว

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Your virtual face or picture.
th: เลือกรูปภาพจากคอมพิวเตอร์ของคุณ

en: Long text
th: ข้อความขนาดยาว

en: Creating content
th: การสร้างเนื้อหา

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Text Formats
th: รูปแบบข้อความ

en: Entity Reference
th: อ้างอิงเอนทิตี
