Droopler (8.x-2.1-rc2) - en to et translation catalogue (162 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: enabled
et: lubatud

en: E-mail
et: E-post

en: Item
et: Kirje

en: disabled
et: keelatud

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Quantity
et: Kogus

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Download
et: Allalaadimine

en: view
et: näita

en: unpublished
et: avaldamata

en: created
et: loodud

en: File
et: Manus

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: categories
et: kategooriad

en: Help
et: Abi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: Icon
et: Ikoon

en: Menu
et: Menüü

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: mail
et: e-kiri

en: Updated
et: Uuendatud

en: name
et: nimi

en: Total
et: Kokku

en: Attachment
et: Manus

en: n/a
et: puudub

en: Picture
et: Pilt

en: Mail
et: E-post

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: All
et: Kõik

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Bottom
et: Alumine

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Gallery
et: Galerii

en: Items
et: Kirjed

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Details
et: Üksikasjad

en: Price
et: Hind

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Loop
et: Silmus

en: Background color
et: Taustavärv

en: User login
et: Sisenemine

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Counter
et: Loendur

en: Banner
et: Bänner

en: Filters
et: Filtrid

en: Close
et: Sulge

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Full
et: Täielik

en: Hidden
et: Peidetud

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Front page
et: Avaleht

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: Controls
et: Nupud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Reference
et: Viide

en: Cart
et: Ostukorv

en: Product
et: Toode

en: Changed
et: Muudetud

en: Products
et: Tooted

en: Orders
et: Tellimused

en: Document
et: Dokument

en: New
et: Uus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: image
et: pilt

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Form
et: Vorm

en: Editor
et: Redaktor

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Language code
et: Keele kood

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Administrator
et: Haldur

en: Columns
et: Veerud

en: Offset
et: Nihe

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Next »
et: Järgmine »

en: File download
et: Faili allalaadimine

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Billing Information
et: Maksja andmed

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Payment Method
et: Maksmise viis

en: Installed %module module.
et: Moodul %module on paigaldatud.

en: Personal contact form
et: Isiklik kontaktivorm

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Shipping Information
et: Kauba saaja andmed

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Long text
et: Pikk tekst

en: No defined styles
et: Ühtegi stiili ei ole defineeritud

en: Creating content
et: Sisu loomine

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Shop
et: Pood

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Order number
et: Tellimuse number

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Asc
et: Kasvav

en: You have not placed any orders with us yet.
et: Sa pole meilt veel midagi tellinud.

en: Master
et: Peamine

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: Wide
et: Lai

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Link format settings
et: Lingi formaadi seaded

en: Plugin ID
et: Plugina ID

en: Site header
et: Lehe päis

en: Muted
et: Vaigistatud

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: By @author @time ago
et: @author poolt @time tagasi

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Website feedback
et: Veebilehe tagasiside

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Narrow
et: Kitsas

en: Media item
et: Meedia element
