Droopler (8.x-2.1-rc2) - en to ku translation catalogue (77 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: enabled
ku: چالاکە

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Item
ku: دانە

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Download
ku: داگرتن

en: view
ku: پیشاندان

en: File
ku: پەڕگە

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Number
ku: ژمارە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Summary
ku: کورتە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Menu
ku: پێڕست

en: mail
ku: ئیمێل

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: n/a
ku: نییە

en: Picture
ku: وێنە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.

en: image
ku: وێنە

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: File download
ku: داگرتنی پەڕگە

en: Installed %module module.
ku: مۆدیولی %module دامەزرێنرا.

en: Personal contact form
ku: فۆرمی پەیوندیی تایبەتی

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Long text
ku: دەقی درێژ

en: No defined styles
ku: هیچ شێوازێک پێناسەنەکراوە

en: Creating content
ku: درووستکردنی ناوەڕۆک

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Text Formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
