Droopler (8.x-2.1-rc2) - en to ps translation catalogue (52 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: File
ps: دوتنه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Summary
ps: لنډیز

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Attachment
ps: نښل

en: Picture
ps: انځور

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Items
ps: توکي

en: Media
ps: رسنۍ

en: Details
ps: سپړنې

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Close
ps: تړل

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Hidden
ps: پټ

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: New
ps: نوی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Columns
ps: ستنې

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: - All -
ps: - ټول -

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: Text Formats
ps: متن بڼې
