Droopler (8.x-2.1-rc2) - en to sq translation catalogue (51 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: view
sq: shfaq

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: categories
sq: kategoritë

en: Help
sq: Ndihmë

en: Update
sq: Rifresko

en: Menu
sq: Menuja

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Picture
sq: Fotografia

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Items
sq: Elementët

en: Details
sq: Hollësi

en: Forum
sq: Forumi

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Blog
sq: Ditari

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Filters
sq: Filtrat

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Subtitle
sq: Nëntitulli

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: File download
sq: Shkarkimi i file

en: Installed %module module.
sq: U instalua moduli %module.

en: Personal contact form
sq: Formular kontakti personal
