Droopler (8.x-2.1-rc3) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Advanced options
de: Erwytereti Ystellige

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Media
de: Medium

en: Front page
de: Ystigssyte

en: Installed %module module.
de: Modul %module installiert.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
de: Tags wäre brucht zum Inhalt zum glyche Thema z kategorisiere.
