Droopler (8.x-2.1-rc3) - en to nn translation catalogue (50 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: enabled
nn: aktivert

en: E-mail
nn: E-post

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Remove
nn: Fjern

en: Quantity
nn: Mengd

en: Download
nn: Last ned

en: view
nn: vis

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Update
nn: Oppdater

en: mail
nn: e-post

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Details
nn: Detaljar

en: Price
nn: Pris

en: Blog
nn: Blogg

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Filters
nn: Filter

en: Close
nn: Lukk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Hidden
nn: Skjult

en: Front page
nn: Framside

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: Your message has been sent.
nn: Meldinga di er sent.

en: Product
nn: Vare

en: Products
nn: Varer

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Language code
nn: Språkkode

en: - All -
nn: - Alle -

en: Installed %module module.
nn: Installera %module modulen.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nn: Bruk stikkord for å gruppera artiklar om same emne i kategoriar.
