Droopler (8.x-2.1-rc3) - en to pa translation catalogue (29 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: All
pa: ਸਭ

en: Last post
pa: ਆਖਰੀ ਪੋਸਟ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Forum
pa: ਫੋਰਮ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: Topics
pa: ਵਿਸ਼ੇ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ

en: Go to first page
pa: ਪਹਿਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to last page
pa: ਆਖਰੀ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Personal contact form
pa: ਨਿੱਜੀ ਸੰਪਰਕ ਫਾਰਮ
