Droopler (8.x-2.1) - en to bo translation catalogue (112 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Picture
bo: པར

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Number of columns
bo: བསྟར་བའི་གྲངས

en: All
bo: ཡོངས

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Left
bo: གཡོན

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: New
bo: གསར་བ

en: image
bo: པར་རིས

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Show all
bo: ཆ་ཚང་སྟོན་པ

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: File download
bo: ཚུར་ལེན་ཡིག་ཆ

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Video settings
bo: བརྙན་ཟློས་སྒྲིག་འགོད།

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Installed %module module.
bo: མ་དཔེ་%module་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཚར།

en: Personal contact form
bo: མི་སྒེར་ཀྱི་འབྲེལ་གཏུགས་རེའུ་མིག

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Long text
bo: ཡིག་གེ་རིང་བ

en: No defined styles
bo: གཏན་འབེབས་བྱས་པའི་བཟོ་ལྟ་མེད་པ

en: Creating content
bo: ནང་དོན་གསར་བཟོ

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Text Formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
