Droopler (8.x-2.1) - en to dz translation catalogue (47 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: view
dz: སྟོན།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: mail
dz: ཡིག་འཕྲིན།

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Picture
dz: པར།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Last post
dz: མཐའ་མཇུག་ལུ་འགྲེམ་སྐྱེལ་འབད་ཡོད་མི།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: Topics
dz: གནད་དོན་ཚུ།

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།

en: Your message has been sent.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་འཕྲིན་དོན་འདི་གཏང་ཡོད།

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།

en: Go to first page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པམ་ནང་འགྱོ།

en: Go to last page
dz: མཇུག་གི་ཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།

en: Subtitle
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: File download
dz: ཡིག་སྣོད་ ཕབ་ལེན་འབད་

en: Personal contact form
dz: རང་དོན་འབྲེལ་བ་འཐབ་ནིའི་འབྲི་ཤོག
