Droopler (8.x-2.1) - en to lv translation catalogue (151 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: enabled
lv: iespējots

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Item
lv: Ieraksts

en: disabled
lv: atspējots

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Quantity
lv: Skaits

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: view
lv: skatīt

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: created
lv: izveidots

en: File
lv: Fails

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Number
lv: Skaitlis

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: categories
lv: kategorijas

en: Help
lv: Palīdzība

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Icon
lv: Ikona

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: mail
lv: pasts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: name
lv: vārds

en: Display mode
lv: Attēlošanas režīms

en: Total
lv: Kopā

en: Attachment
lv: Pielikums

en: n/a
lv: n/p

en: Picture
lv: Attēls

en: Mail
lv: Pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: All
lv: Visi

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Bottom
lv: Apakša

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Gallery
lv: Galerija

en: Items
lv: Vienumi

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Price
lv: Cena

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Forum
lv: Forums

en: Loop
lv: Cilpa

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Blog
lv: Blogs

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Counter
lv: Skaitītājs

en: Banner
lv: Baneris

en: Filters
lv: Filtri

en: Close
lv: Aizvērt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full
lv: Pilns

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Token
lv: Marķieris

en: Manual
lv: Manuāli

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Reference
lv: Atsauce

en: Cart
lv: Grozs

en: Product
lv: Prece

en: Changed
lv: Labots

en: Products
lv: Preces

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: Document
lv: Dokuments

en: New
lv: Jauns

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: image
lv: attēls

en: Facets
lv: Faseti

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: small
lv: mazs

en: large
lv: liels

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Form
lv: Forma

en: Editor
lv: Redaktors

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Administrator
lv: Administrators

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: File download
lv: Datņu lejupielāde

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Billing Information
lv: Apmaksas informācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Cover
lv: Titulbilde

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Installed %module module.
lv: Uzstādīts %module modulis.

en: Personal contact form
lv: Personīgā kontaktu forma

en: Show more
lv: Rādīt vairāk

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Long text
lv: Garš teksts

en: No defined styles
lv: Nav definētu stilu

en: Creating content
lv: Satura izveidošana

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Order number
lv: Pasūtījuma numurs

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: Wide
lv: Plats

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Website feedback
lv: Atsauksmes par vietni

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Max 1300x1300
lv: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lv: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lv: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lv: Maks. 650x650

en: Narrow
lv: Šaurs
