Droopler (8.x-2.1) - en to mg translation catalogue (16 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: E-mail
mg: Mailaka

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Help
mg: Fanampiana

en: Update
mg: Ovana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Node
mg: Fehy

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Front page
mg: Pejy voalohany
