Droopler (8.x-2.2-beta1) - en to af translation catalogue (54 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: enabled
af: geaktiveer

en: E-mail
af: E-pos

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Remove
af: Verwyder

en: Quantity
af: Aantal

en: Tags
af: Etikette

en: Support
af: Ondersteuning

en: Download
af: Laai af

en: view
af: bekyk

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: categories
af: kategorieë

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Small
af: Klein

en: mail
af: e-pos

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Mail
af: E-pos

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Last post
af: Laaste pos

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Price
af: Prys

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Manual
af: Handleiding

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte

en: Orders
af: Bestellings

en: Gray
af: Grys

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Apply
af: Pas toe

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Language code
af: Taalkode

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: - All -
af: - Alle -

en: Order number
af: Bestelligsnommer

en: Master
af: Meester
