Droopler (8.x-2.2-beta1) - en to ca translation catalogue (131 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: enabled
ca: habilitat

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Item
ca: Element

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Remove
ca: Elimina

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Support
ca: Suport

en: Download
ca: Baixa

en: view
ca: mostra

en: unpublished
ca: sense publicar

en: created
ca: creat

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Small
ca: Petit

en: Menu
ca: Menú

en: mail
ca: correu

en: Updated
ca: Actualitzat

en: name
ca: Nom

en: Attachment
ca: Adjunt

en: n/a
ca: n/d

en: Mail
ca: Correu

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Last post
ca: Darrer article

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Gallery
ca: Galeria

en: Medium
ca: Mitjana

en: Media
ca: Multimèdia

en: Details
ca: Detalls

en: Price
ca: Preu

en: State
ca: Estat

en: Forum
ca: Fòrum

en: Loop
ca: Bucle

en: Blog
ca: Bloc

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Filters
ca: Filtres

en: Close
ca: Tanca

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Full
ca: Complet

en: Hidden
ca: Ocult

en: Front page
ca: Portada

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Reference
ca: Referència

en: Video
ca: Vídeo

en: Cart
ca: Carretó

en: Product
ca: Producte

en: Changed
ca: Canviat

en: Products
ca: Productes

en: Orders
ca: Comandes

en: Gray
ca: Gris

en: New
ca: Nou

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Apply
ca: Aplica

en: small
ca: petit

en: large
ca: gran

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Form
ca: Formulari

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Administrator
ca: Administrador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Next »
ca: Següent »

en: Button text
ca: Text del botó

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Placeholder
ca: Marcador

en: - All -
ca: - Tot -

en: Pagination
ca: Paginació

en: Installed %module module.
ca: S'ha instal·lat el mòdul %module.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: No defined styles
ca: No hi ha estils definits

en: Creating content
ca: Creació de contingut

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Payment instructions
ca: Instruccions de pagament

en: {current} of {total}
ca: {current} de {total}

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Order number
ca: Número de comanda

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: Master
ca: Mestre

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat

en: Wide
ca: Ample

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: Encara no heu creat cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create_content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir un tipus de contingut nou.

en: Plugin ID
ca: ID del connector

en: Site header
ca: Capçalera del lloc

en: Page @items.current
ca: Pàgina @items.current

en: By @author @time ago
ca: Per @author fa @time

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit

en: Max 1300x1300
ca: Màx. 1300x1300

en: Max 2600x2600
ca: Màx. 2600x2600

en: Max 325x325
ca: Màx. 325x325

en: Max 650x650
ca: Màx. 650x650

en: Narrow
ca: Estret
