Droopler (8.x-2.2-beta1) - en to ga translation catalogue (19 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Remove
ga: Bain

en: Quantity
ga: Méid

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Total
ga: Iomlán

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Price
ga: Praghas

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: Product
ga: Táirge

en: Orders
ga: Orduithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh

en: Shop
ga: Siopa

en: Order number
ga: Uimhir an t-ordaithe
