Droopler (8.x-2.2-beta1) - en to hu translation catalogue (177 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Item
hu: Tétel

en: disabled
hu: tiltott

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Tags
hu: Címkék

en: Support
hu: Támogatás

en: Download
hu: Letölt

en: view
hu: megtekintés

en: unpublished
hu: rejtett

en: created
hu: létrehozva

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: categories
hu: kategóriák

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: Small
hu: Kicsi

en: Menu
hu: Menü

en: mail
hu: levél

en: Updated
hu: Frissítve

en: name
hu: név

en: Total
hu: Mindösszesen

en: ID
hu: Azonosító

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: n/a
hu: n. a.

en: Mail
hu: Levél

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: All
hu: Mind

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Bottom
hu: Alja

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Custom
hu: Egyéni

en: Gallery
hu: Galéria

en: Medium
hu: Közepes

en: Media
hu: Média

en: Details
hu: Részletek

en: Price
hu: Ár

en: State
hu: Állapot

en: Desc
hu: Csökk

en: Forum
hu: Fórum

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Filters
hu: Szűrők

en: Close
hu: Bezár

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Full
hu: Teljes

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Manual
hu: Kézi

en: Front page
hu: Címlap

en: Topics
hu: Témák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Reference
hu: Referencia

en: Video
hu: Videó

en: Cart
hu: Kosár

en: Product
hu: Termék

en: Changed
hu: Módosítva

en: Products
hu: Termékek

en: Orders
hu: Rendelések

en: Gray
hu: Szürke

en: Document
hu: Dokumentum

en: New
hu: Új

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Facets
hu: Finomítók

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: medium
hu: közepes

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: small
hu: kicsi

en: large
hu: nagy

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Form
hu: Űrlap

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Show all
hu: Összes megjelenítése

en: Offset
hu: Eltolás

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Next »
hu: Következő »

en: Button text
hu: Gombszöveg

en: Video settings
hu: Videó beállítások

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: Billing Information
hu: Számlázási adatok

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Cover
hu: Borító

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: - All -
hu: – Mind –

en: Payment Method
hu: Fizetés módja

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Installed %module module.
hu: <em>%module</em> modul telepítve lett.

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Show more
hu: Több mutatása

en: Show less
hu: Kevesebb mutatása

en: Shipping Information
hu: Kiszállítási tudnivalók

en: No defined styles
hu: Nincsenek stílusok meghatározva

en: Creating content
hu: Tartalom létrehozása

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: Shop
hu: Bolt

en: Image style
hu: Képstílus

en: Block field
hu: Blokkmező

en: Payment instructions
hu: Útmutató a fizetéshez

en: {current} of {total}
hu: {current} / {total}

en: « Prev
hu: « Előző

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Order number
hu: Rendelés száma

en: Learn more
hu: További információk

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Gallery thumbnail
hu: Galéria bélyegképe

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Create your account
hu: Felhasználói fiók létrehozása

en: stop slideshow
hu: Diavetítés megállítása

en: Entity Reference
hu: Entitáshivatkozás

en: Wide
hu: Széles

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Product Images
hu: Termékképek

en: Install example content
hu: Példatartalom telepítése

en: Thank you for your order!
hu: Köszönjük a megrendelést!

en: Link format settings
hu: Hivatkozás formátum beállítás

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create_content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: Site header
hu: Webhely fejléce

en: Muted
hu: Némított

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: By @author @time ago
hu: @author által @time ideje

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: Max 1300x1300
hu: Legfeljebb 1300×1300 képpont

en: Max 2600x2600
hu: Legfeljebb 2600×2600 képpont

en: Max 325x325
hu: Legfeljebb 325×325 képpont

en: Max 650x650
hu: Legfeljebb 650×650 képpont

en: Narrow
hu: Keskeny

en: Product variation
hu: Termékvariáció

en: User orders
hu: Felhasználó rendelései

en: Display a list of placed orders for a user.
hu: Megjeleníti egy felhasználó rendeléseinek listáját.

en: start slideshow
hu: Diavetítés indítása

en: {{ quantity }}&nbsp;x
hu: {{ quantity }}&nbsp;×

en: Order Confirmation
hu: Rendelés megerősítése

en: Order #@number details:
hu: @number azonosítójú rendelés részletei:

en: Your order number is @number.
hu: Az Ön rendelési száma: @number.

en: You can view your order on your account page when logged in.
hu: Bejelentkezés után a fiókjában megtekintheti rendelését.

en: Private file system path is set
hu: A privát fájlok mappája be van állítva

en: Applied coupons
hu: Alkalmazott kuponok

en: Content block
hu: Tartalmi blokk

en: Set a password to save your details for next time.
hu: Csupán egy jelszó beállításával legközelebb is eléri a jövőben e mostani megrendelésének részleteit.

en: Heading type
hu: Címsor típusa
