Droopler (8.x-2.2-beta1) - en to sl translation catalogue (53 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: enabled
sl: omogočeno

en: E-mail
sl: E-naslov

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Remove
sl: Odstrani

en: Quantity
sl: Količina

en: Tags
sl: Oznake

en: Download
sl: Prenesi

en: view
sl: pogled

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Menu
sl: Meni

en: mail
sl: pošta

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Attachment
sl: Priponka

en: n/a
sl: n/d

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Medium
sl: Srednja

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Price
sl: Cena

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Filters
sl: Filtri

en: Close
sl: Zapri

en: Hidden
sl: Skrito

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Installed %module module.
sl: Modul %module je nameščen.
