Droopler (8.x-2.2-beta1) - en to sr translation catalogue (61 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Item
sr: Производ

en: Remove
sr: Уклони

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Menu
sr: Мени

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: n/a
sr: нема

en: Mail
sr: Пошта

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Bottom
sr: Дно

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Price
sr: Цена

en: State
sr: Статус

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Cart
sr: Kopпa

en: Changed
sr: Промењен

en: Orders
sr: Поруџбине

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Administrator
sr: Администратор

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Billing Information
sr: Информације за плаћање

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Payment Method
sr: Начин плаћања

en: Installed %module module.
sr: Модул %module је инсталиран.

en: Shipping Information
sr: Информације за испоруку

en: Payment instructions
sr: Инструкције за уплату

en: Order number
sr: Број поруџбине

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Wide
sr: Широко

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Thank you for your order!
sr: Хвала на поруџбини!

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: Max 1300x1300
sr: Максимално 1300x1300

en: Max 2600x2600
sr: Максимално 2600x2600

en: Max 325x325
sr: Максимално 325x325

en: Max 650x650
sr: Максимално 650x650

en: Narrow
sr: Уско

en: Order Confirmation
sr: Потврда поруџбине

en: Order #@number details:
sr: Детаљи  поруџбе #@number:

en: Your order number is @number.
sr: Број поруџбине: @number.

en: You can view your order on your account page when logged in.
sr: Можете прегледати своју поруџбину у свом корисничком налогу уколико сте пријављени.
