Droopler (8.x-2.2-rc1) - en to ast translation catalogue (56 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: disabled
ast: desactiváu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Categories
ast: Categoríes

en: Download
ast: Baxar

en: view
ast: vista

en: File
ast: Ficheru

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Number
ast: Númberu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: Update
ast: Anovar

en: Small
ast: Pequeñu

en: Menu
ast: Menú

en: mail
ast: corréu

en: Updated
ast: Anováu

en: Attachment
ast: Axuntu

en: n/a
ast: n/d

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Header
ast: Encabezáu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Items
ast: Elementos

en: Medium
ast: Mediu

en: Details
ast: Detalles

en: Blog
ast: Blogue

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Filters
ast: Filtros

en: Close
ast: Zarrar

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Gray
ast: Gris

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir

en: Installed %module module.
ast: Preséu %module instaláu.
