Droopler (8.x-2.2) - en to be translation catalogue (91 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: enabled
be: уключана

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Item
be: Элемент

en: disabled
be: адключана

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Download
be: Сцягнуць

en: view
be: глядзець

en: unpublished
be: неапублікавана

en: created
be: створана

en: File
be: Файл

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Number
be: Нумар

en: - None -
be: - Нічога -

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: categories
be: катэгорыі

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Update
be: Абнавіць

en: Menu
be: Меню

en: Teaser
be: Цвялілка

en: mail
be: пошта

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Attachment
be: Дадатак

en: n/a
be: [няма]

en: Mail
be: Пошта

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Bottom
be: Знізу

en: Header
be: Загаловак

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Items
be: Элементы

en: Medium
be: Сярэдні

en: Media
be: Мультымедыя

en: Details
be: Падрабязна

en: Forum
be: Форум

en: Blog
be: Блог

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Banner
be: Банэр

en: Filters
be: Фільтры

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Hidden
be: Схаваць

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: image
be: малюнак

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Apply
be: Ужыць

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Form
be: Форма

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: Language code
be: Код мовы

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Tags:
be: Тэмы:

en: File download
be: Файл загружаецца

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Installed %module module.
be: Усталяваны %module модуль.

en: Long text
be: Поўны тэкст

en: No defined styles
be: Няма вызначаных стыляў

en: Creating content
be: Стварэнне змесціва

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы

en: Wide
be: Шырокі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Narrow
be: Вузкі
