Droopler (8.x-2.2) - en to my translation catalogue (52 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: File
my: ဖိုင်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Small
my: အသေး

en: Menu
my: မီနူး

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: mail
my: စာပို့ခြင်း

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: image
my: ပုံရိပ်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: small
my: အသေး

en: large
my: အကြီး

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Installed %module module.
my: %module မော်ဂျုးကို တပ်ဆင်ခဲ့ပါသည်။
