Droopler (8.x-2.2) - en to ne translation catalogue (79 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Item
ne: वस्तु

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: view
ne: दृश्य

en: File
ne: फ़ाइल

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Menu
ne: मेनु

en: mail
ne: पत्र

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Mail
ne: पत्र

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Medium
ne: माध्यम

en: Media
ne: मिडिया

en: Details
ne: विस्तृत

en: Forum
ne: फोरम

en: Blog
ne: ब्लग

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Topics
ne: विषय

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: New
ne: नयाँ

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: image
ne: तस्विर

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: 300
ne: ३००

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: « First
ne: « पहिलो

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: Text Formats
ne: पाठ ढाँचाहरू

en: Wide
ne: चौडा

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ne: तपाईंले अहिलेसम्म कुनै पनि सामग्री प्रकारहरू सिर्जना गर्नुभएको छैन। नयाँ सामग्री प्रकार थप्न <a href="@create_content">सामग्री प्रकार सिर्जना पृष्ठ</a> मा जानुहोस्।

en: Page @items.current
ne: पृष्ठ @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Narrow
ne: साघुरो
