Droopler (8.x-2.2) - en to el translation catalogue (122 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Item
el: Αντικείμενο

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: On
el: Ανοικτό

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Download
el: Λήψη

en: view
el: προβολή

en: File
el: Αρχείο

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Number
el: Αριθμός

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Summary
el: Περίληψη

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Small
el: Μικρό

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Menu
el: Μενού

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Display mode
el: Τρόπος εμφάνισης

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: n/a
el: δ/υ

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: All
el: Όλες

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Off
el: Κλειστό

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Medium
el: Μέσο

en: Media
el: Μέσα

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Price
el: Tιμή

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Full
el: Πλήρες

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Topics
el: Θέματα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Reference
el: Αναφορά

en: Cart
el: Καλάθι

en: Product
el: Προϊόν

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Products
el: Προϊόντα

en: Orders
el: Παραγγελίες

en: Gray
el: Γκρι

en: New
el: Δημιουργία

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: image
el: εικόνα

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Form
el: Φόρμα

en: Editor
el: Επεξεργαστής

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: File download
el: Λήψη αρχείου

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: - All -
el: - Όλα -

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Installed %module module.
el: Εγκαταστάθηκε η μονάδα %module.

en: Long text
el: Μακρύ κείμενο

en: No defined styles
el: Δεν έχουν οριστεί στυλ

en: Creating content
el: Δημιουργία περιεχομένου

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Order number
el: Αριθμός παραγγελίας

en: Text Formats
el: Μορφότυποι κειμένου

en: Asc
el: Αύξ

en: Wide
el: Πλατύ

en: Site header
el: Κεφαλίδα ιστοσελίδας

en: By @author @time ago
el: Από @author πριν @time

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη

en: Narrow
el: Στενό
