Droopler (8.x-2.2) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Long text
lo: ຂໍ້ຄວາມຍາວ
