Droopler (8.x-2.2) - en to mn translation catalogue (54 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Quantity
mn: Тоон

en: Tags
mn: Тагууд

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Download
mn: Татах

en: view
mn: харах

en: File
mn: Файл

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Small
mn: Жижиг

en: Menu
mn: Цэс

en: mail
mn: захиа

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Mail
mn: Шуудан

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Bottom
mn: Доод

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Medium
mn: Дундаж

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Blog
mn: Блог

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: image
mn: зураг

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: Installed %module module.
mn: %module модулийг суурилуулчихсан.

en: Creating content
mn: Агуулгыг үүсгэх

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
