Droopler (8.x-2.2) - en to si translation catalogue (21 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Item
si: අයිතමය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Number
si: අංකය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: mail
si: ලියුම

en: All
si: සියල්ල

en: image
si: රූපය

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: Installed %module module.
si: මොඩියුලය %module ඉන්ස්‌ටෝල් කර හමාරයි.
