Dropsolid Rocketship Install Profile (5.2.2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Teaser
ru: Анонс

en: Full content
ru: Полная версия

en: Fallback date format
ru: Резервный формат даты

en: HTML Date
ru: Дата HTML

en: HTML Datetime
ru: Дата и время HTML

en: HTML Month
ru: HTML Месяц

en: HTML Time
ru: HTML Время

en: HTML Week
ru: HTML Неделя

en: HTML Year
ru: Год HTML

en: HTML Yearless date
ru: Дата без года HTML

en: Default long date
ru: Длинная дата по умолчанию

en: Default medium date
ru: Средняя дата по умолчанию

en: Default short date
ru: Короткая дата по умолчанию

en: Olivero Medium
ru: Olivero Средний
