Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0-beta10) - en to kk translation catalogue (32 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Messages
kk: Хаттар

en: Site information
kk: Сайт туралы мәлімет

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Default time zone
kk: Сағаттық белбеу үнсіз баптама

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: Installing @drupal
kk: @drupal қондырылуы

en: The installation has encountered an error.
kk: Қондыру барысында қате табылды.

en: Configure site
kk: Сайтты баптау

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
kk: Сайттағы даталар үнсіз келісіммен таңдалған сағаттық белбеуінде көрсетіледі.

en: Update notifications
kk: Жаңартулар туралы хабарламалар

en: Check for updates automatically
kk: Жаңартуларды автоматты түрде тексеру

en: Site maintenance account
kk: Сайт қызмет көрсету есебі
