Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0-beta12) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Email address
os: Email адрес

en: Author
os: Автор

en: Language
os: Æвзаг

en: Homepage
os: Хæдзарон фарс

en: Reset
os: Раздæрау

en: Core
os: Астæумагъз
