Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0-beta22) - en to si translation catalogue (19 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Language
si: භාෂාව

en: Image
si: රූපය

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Site information
si: වෙබ් අඩවිය පිලිබඳ තොරතුරු

en: Default time zone
si: සම්මත හෝරා කලාපය  (වෙලාව)

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.

en: Installing @drupal
si: @drupal Install වෙමින් පවතී.

en: The installation has encountered an error.
si: Install කිරීමේදී දෝශයක්‌ ඇතිවිය.

en: Configure site
si: වෙබ් අඩවිය හැඩගස්‌වන්න.

en: Update notifications
si: යාවත්කාලීන කිරීම් පිලිබඳ දැනුම්දීම්
