Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0-beta23) - en to gu translation catalogue (30 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: author
gu: લેખક

en: Site information
gu: સાઈટ વિશે ની માહિતી

en: Default time zone
gu: પૂર્વ યોજીત સમય ક્ષેત્ર

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો

en: Installing @drupal
gu: @drupal નું સ્થાપન થઈ રહ્યું છે

en: The installation has encountered an error.
gu: આ સ્થાપન દરમિયાન કોઈ સમસ્ય ઉદ્ભવી છે.

en: Configure site
gu: સાઈટ રૂપરેખાંકિત કરો

en: Update notifications
gu: અદ્યતનો ની ઘોષણાઓ

en: Check for updates automatically
gu: અદ્યતનો માટે આપમેળે ચકાસો

en: Site email address
gu: સાઇટનુ ઇ-મેઈલ સરનામું

en: Default country
gu: મૂળભૂત દેશ

en: Site maintenance account
gu: સાઇટ જાળવણી ખાતુ
