Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0-beta25) - en to eo translation catalogue (35 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Homepage
eo: Hejmpaĝo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Site information
eo: Retejaj informoj

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Default time zone
eo: Defaŭlta tempzono

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: Installing @drupal
eo: Instalante @drupal

en: The installation has encountered an error.
eo: Eraro dum la instalado.

en: Configure site
eo: Agordu retejon

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
eo: Defaŭlte, datoj en ĉi tiu retejo estos montrataj en la elektita tempzono.

en: Update notifications
eo: Ĝisdatigu atentigojn

en: Check for updates automatically
eo: Kontrolu por ĝisdatigoj aŭtomate

en: Regional settings
eo: Regionaj agordoj

en: Default country
eo: Apriora lando

en: Asc
eo: kreske
