Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (35 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Core
bg: Ядро

en: Updated
bg: Обновено

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Page
bg: Страница

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Messages
bg: Съобщения

en: Site information
bg: Информация за сайта

en: Live
bg: Живот

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Default time zone
bg: Часова зона по подразбиране

en: and
bg: и

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: Installing @drupal
bg: Инсталира @drupal

en: The installation has encountered an error.
bg: Възникна грешка при инсталацията.

en: Configure site
bg: Конфигурирай сайт

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
bg: По подразбиране, датите и часовете в целия сайт ще се визуализират съгласно часовата зона.

en: Update notifications
bg: Известия за актуализация

en: Check for updates automatically
bg: Проверявай автоматично за актуализации

en: Regional settings
bg: Регионални настройки

en: Default country
bg: Държава по подразбиране
