Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.4) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Language
ga: Teanga

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: or
ga: nó

en: and
ga: agus
