Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.4) - en to jv translation catalogue (36 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Author
jv: Penulis

en: Language
jv: Basa

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: Reset
jv: Baléknā

en: Core
jv: Inti

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Page
jv: Kācā

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Site information
jv: Informasi situs

en: Default time zone
jv: Zona wektu standar

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: Installing @drupal
jv: Lagi masang @drupal

en: The installation has encountered an error.
jv: Instalasi nemoknā kesalahan.

en: Configure site
jv: Pangaturan situs

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
jv: Asliné, tanggal nang situs iki arep ditampilna nang zona wekti sing dipilih.

en: Update notifications
jv: Cathetan update

en: Check for updates automatically
jv: Priksa kanggo update otomatis

en: Regional settings
jv: Seting regional

en: Default country
jv: Jeneng Negara

en: Site maintenance account
jv: Akun pangrumatan laman

en: Select the default country for the site.
jv: Pilih Jeneng negara kanggo laman iki.

en: Find and manage content.
jv: Nggolèki lan natani konten.

en: Asc
jv: Urut Maju
