Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-2.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (91 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Author
hu: Szerző

en: Language
hu: Nyelv

en: Homepage
hu: Címlap

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Updated
hu: Frissítve

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Header
hu: Fejléc

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Desc
hu: Csökk

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Blacklist
hu: Feketelista

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Messages
hu: Üzenetek

en: author
hu: szerző

en: Site information
hu: Webhely-információk

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Live
hu: Élő

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Default time zone
hu: Alapértelmezés szerinti időzóna

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Local
hu: Helyi

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Installing @drupal
hu: @drupal telepítése

en: The installation has encountered an error.
hu: A telepítő hibát észlelt.

en: Configure site
hu: Webhely beállítása

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
hu: A dátum és időértékek alapértelmezés szerint az egész webhelyen ezen időzóna szerint jelennek majd meg.

en: Update notifications
hu: Frissítési értesítők

en: Check for updates automatically
hu: Frissítések automatikus ellenőrzése

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Related
hu: Kapcsolódó

en: Regional settings
hu: Területi beállítások

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Site email address
hu: A webhely e-mail címe

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Default country
hu: Alapértelmezés szerinti ország

en: Site maintenance account
hu: Webhelykarbantartási fiók

en: Select the default country for the site.
hu: A webhelyhez tartozó alapértelmezés szerinti ország kiválasztása.

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: Find and manage content.
hu: Tartalmakat keres és kezel.

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Choose some options
hu: Kiválasztható pár lehetőség

en: Choose an option
hu: Kiválasztható egy lehetőség

en: No results match
hu: Nincs egyező találat

en: Fallback date format
hu: Pót dátumformátum

en: Automated emails, such as registration information, will be sent from this address. Use an address ending in your site's domain to help prevent these emails from being flagged as spam.
hu: Az automatikus e-mailek, mint például a regisztrációs értesítők erről a címről lesznek kiküldve. A kéretlen levélszemétként való megbélyegzést elkerülendő javasolt a webhely domain nevére végződő e-mail címet megadni.

en: Receive email notifications
hu: E-mail értesítők kérése

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Large (480×480)
hu: Nagy (480×480 képpont)

en: Medium (220×220)
hu: Közepes (220×220 képpont)

en: Thumbnail (100×100)
hu: Bélyegkép (100×100 képpont)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
hu: Y. m. d., D – H:i

en: HTML Date
hu: HTML dátum

en: HTML Datetime
hu: HTML dátum idővel

en: HTML Month
hu: HTML hónap

en: HTML Time
hu: HTML idő

en: HTML Week
hu: HTML hét

en: HTML Year
hu: HTML év

en: HTML Yearless date
hu: HTML dátum évszám nélkül

en: Default long date
hu: Alapértelmezett hosszú dátum idővel

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
hu: Y. F j., l – H:i

en: Default medium date
hu: Alapértelmezett közepes dátum idővel

en: Default short date
hu: Alapértelmezett rövid dátum idővel

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
hu: Y. m. d. – H:i

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
hu: %dir és %file minden szükséges módosítása megtörtént. A biztonsági kockázatok csökkentése érdekében ezek írási jogosultságát most meg kell szüntetni. További tudnivaló az <a href=":handbook_url">online kézikönyvben</a> található.

en: The system will notify you when updates and important security releases are available for installed components. Anonymous information about your site is sent to <a href=":drupal">Drupal.org</a>.
hu: A rendszer figyelmeztetést küld, ha frissítés vagy a telepített összetevőkhöz fontos biztonsági kiadás jelenik meg. Statisztikai adatok gyűjtése érdekében a webhellyel kapcsolatos, személyes adatokat nem tartalmazó információk lettek elküldve a <a href=":drupal">Drupal.org</a>-ra.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
hu: Különböző speciális karakterek engedélyezettek, beleértve a szóközt, pontot (.), kötőjelet (-), aposztrófot ('), aláhúzást (_) és a kukacot (@).

en: Find and manage content
hu: Tartalom keresése és kezelése

en: Super administrator
hu: Szuperadminisztrátor
