Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (80 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Core
gl: Núcleo

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Header
gl: Encabezado

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Blacklist
gl: Lista negra

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Messages
gl: Mensaxes

en: author
gl: autor

en: Site information
gl: Información do sitio

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Live
gl: Vista previa

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Default time zone
gl: Fuso horario predeterminado

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Installing @drupal
gl: Instalando @drupal

en: The installation has encountered an error.
gl: Aconteceu un erro na instalación.

en: Configure site
gl: Configurar o sitio

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
gl: Por omisión, as datas neste sitio mostraranse  co fuso horario elixido.

en: Update notifications
gl: Notificacións de actualización

en: Check for updates automatically
gl: Comprobar as actualizacións automaticamente

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Regional settings
gl: Configuración rexional

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Site email address
gl: Dirección de correo electrónico do sitio

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Default country
gl: País predefinido

en: Site maintenance account
gl: Conta de mantemento do sitio

en: Select the default country for the site.
gl: Seleccione o país predeterminado para o sitio.

en: Full content
gl: Contido completo

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.

en: Fallback date format
gl: Formato de data de respaldo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Large (480×480)
gl: Grande (480x480)

en: Medium (220×220)
gl: Medio (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
gl: Miniatura (100x100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
gl: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
gl: Data HTML

en: HTML Datetime
gl: Data e hora HTML

en: HTML Month
gl: Mes HTML

en: HTML Time
gl: Hora HTML

en: HTML Week
gl: Semana HTML

en: HTML Year
gl: Ano HTML

en: HTML Yearless date
gl: Data anual HTML

en: Default long date
gl: Data longa predeterminada

en: Default medium date
gl: Data mediana predeterminada

en: Default short date
gl: Data curta predeterminada

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
gl: d/m/Y - H:i

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
gl: Permítense varios caracteres especiais, incluídos o espazo, o punto (.), o guión (-), o  apóstrofo ('), o subliñado (_) e o signo @.
