Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.0-alpha5) - en to am translation catalogue (33 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Author
am: ደራሲ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Page
am: ገጽ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Header
am: ራስጌ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Site information
am: ድረ ገጽ መረጃ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Installing @drupal
am: @drupal በመጫን ላይ

en: The installation has encountered an error.
am: የመጫን ሂደቱ እክል አጋጥሞታል።

en: Configure site
am: ድህረ ገጹን ይውቀሩ

en: Update notifications
am: ማሳወቂያዎችን አዘምን

en: Check for updates automatically
am: ማዘመኛዎች መኖራቸውን በራስህ አረጋግጥ

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት
