Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Anonymous
be: Ананім

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
